Проект Національного академічного Молодого театру за принципами Універсального дизайну

Впродовж місяця в Школі Універсального дизайну навчалося нове покоління фахівців із питань доступності та Універсального дизайну. 4 партнери Школи запропонували її учасникам розробити проекти реструктуризації їх приміщень та послуг таким чином, аби максимально враховувати потреби усіх відвідувачів. Одним із кейсів - «Молодий театр» (мікро-сцена).

 

 

У межах проекту учасники провели аудит інформаційної та архітектурної доступності театру та надали детальний звіт щодо аспектів, які потребують покращення. Розроблені за результатами аудиту та теоретичного курсу рекомендації включають: переоблаштування прилеглої території та паркувальних місць, покращення навігації, створення зручного входу, спрощення пересування простором всередині, розробки доступного веб-сайту та покращення способів надання інформації. Важливо, що команда приділила особливу увагу питанню безпеки, зокрема для маломобільних груп на випадок надзвичайних ситуацій.

Автори проекту: Валерія Злобіна, Наталя Баранник, Оксана Грушанська, Марина Дудник, Оксана Загороднюк, Карина Бридня, Дана Пономаренко, Лев Мисливець.

Консультанти проекту: Олена Іванова, Євгеній Свєт, Лариса Байда.

* Школа Універсального дизайну відбулась в рамках Спільної Програми ПРООН, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро